FitReelix SupplementsPLANLEGG • SPOR • ANALYSER
Kosttilskudd Guide

Fysisk helse

Tongkat Ali

  • Vegansk
  • Laktosefri
FitReelix Supplements er et programvareverktøy for datavisualisering, ikke et medisinsk anlegg. Denne informasjonen er kun for pedagogiske formål og erstatter ikke profesjonell medisinsk rådgivning. Rådfør deg med en lege før du starter en ny rutine.

Analyse og Dosering

Tongkat Ali200 mg

Optimal Tidspunkt

Om morgenen.
Spor Tongkat Ali med AI-presisjon Syklus Planlegger

Biokjemisk profil

En plante fra Sørøst-Asia, tradisjonelt brukt for å øke libido, energi og testosteron hos menn.

  • Kan øke testosteronnivået, forbedre libido og hjelpe med stressmestring.

Bio-Stacking & Interaksjoner

Ideelle synergier

Medisinske advarsler

Vær forsiktig ved hormonelle sykdommer.

Kan føre til søvnløshet eller irritabilitet hos enkelte personer.

Ofte stilte spørgsmål om Tongkat Ali

Når er det beste tidspunktet å ta Tongkat Ali?
Den ideelle timingen avhenger af biotilgjengeligheten. FitReelix hjelper deg med å optimalisere inntaket basert på farmakologiske data.
Hvor lenge forblir Tongkat Ali aktiv i kroppen?
Dette bestemmes av halveringstiden. Appen vår simulerer denne prosessen for deg, slik at du kjenner statusen din når som helst.

Optimaliser dine Tongkat Ali-verdier

Bruk vår biokjemiske motor for å spore den nøyaktige konsentrasjonen i kroppen din.

Hent appen