FitReelix SupplementsPLANIFIKO • GJURMO • ANALIZO
Udhëzues Suplementesh

Shëndeti fizik

Vitamin B1 (Thiamine)

  • Vegan
  • Pa laktozë
FitReelix Supplements është një mjet softuerësh vizualizimi të dhënash, jo një strukturë mjekësore. Ky informacion është vetëm për qëllime edukative dhe nuk zëvendëson këshillat mjekësore profesionale. Konsultohuni me një mjek para se të filloni një rutinë të re.

Analiza dhe Dozimi

Vitaminë B12 mg

Koha Optimale

With a meal.
Gjurmo Vitamin B1 (Thiamine) me saktësi AI Analiza e Gjakut

Profili biokimik

A water-soluble vitamin that plays a central role in carbohydrate and energy metabolism.

  • Essential for converting food into energy, supports nerve function.

Bio-Stacking & Ndërveprimet

Sinergji ideale

Paralajmërime mjekësore

No significant interactions known.

Very safe.

Pyetjet e shpeshta rreth Vitamin B1 (Thiamine)

Kur është koha më e mirë për të marrë Vitamin B1 (Thiamine)?
Koha ideale varet nga biodisponueshmëria. FitReelix ju ndihmon të optimizoni marrjen bazuar në të dhënat farmakologjike.
How long does Vitamin B1 (Thiamine) stay active in the body?
Kjo përcaktohet nga gjysmëjeta. Aplikacioni ynë e simulon këtë proces për ju në mënyrë që ta dini statusin tuaj në çdo kohë.

Optimizoni nivelet tuaja të Vitamin B1 (Thiamine)

Përdorni motorin tonë biokimik për të gjurmuar përqendrimin e saktë në trupin tuaj.

Merrni aplikacionin